5 ключових компонентів швидкого зростання бізнесу
Переконайтеся, що ваш бізнес не стає частиною статистикою, дотримуючись цих порад щодо зростання.

Кожен новий власник бізнесу хоче досягти однієї мети - швидкого зростання. Успішне зростання на ранніх стадіях бізнесу може допомогти йому уникнути такого сценарію:

- Половина нових підприємств не витримують більше 5 років
- Лише третина ведуть бізнес довше 10 років

Отже, кілька порад:

1. Визначте, що відрізняє вас від конкурентів

Важливо розуміти вашу конкуренцію всередині та зовні, з'ясувати, що конкретно виділяє вас, а потім використовувати це як перевагу для можливостей зростання.

2. Знайте, хто є вашим ідеальним клієнтом.

Якщо ви не цілком розумієте свого ідеального клієнта, то ви не зможете забезпечити таку цінність, яка приверне їх до вашого бізнесу та задовольнить їх. Ви повинні розуміти їхні потреби та бажання та пропонувати рішення, яке ідеально підходить. Це допоможе швидко створити свій бізнес як життєздатне рішення.

Коли ви знайдете свого ідеального клієнта, ви можете покращити рекламу, маркетинг та повідомлення про бренд.

3. Зрозумійте ваші основні показники ефективності.

Щоб вирости, потрібно знати, що працює, а що ні. Кожен бізнес матиме ключові показники ефективності, і якщо ви не відстежуєте, не вимірюєте та не оптимізуєте ці цифри, то не маєте уявлення про те, як може виглядати план масштабування для досягнення цього бажаного зростання.

4. Слід мати тверді уявлення про фінансові результати вашого бізнесу.

Якщо ви не знаєте своїх цифр, несподівано можна скоротити зростання вашого бізнесу. Ви повинні мати змогу враховувати кожну копійку, який входить і виходить. Контроль витрат допоможе вам зростати набагато швидше.

5. Інвестувати в правильний талант.

Компанія настільки ж хороша, як і команда, що стоїть за нею. Ваша команда несе безпосередню відповідальність за ваш успіх, і чим швидше засновники зрозуміють це, тим раніше вони стануть пріоритетом створення найкращої організаційної команди.

На ранніх етапах нового бізнесу дуже рідко буває, що ви зможете запропонувати величезні зарплати, бонуси та пільги, але це не означає, що ви не можете привабити найкращі таланти. Створіть культуру компанії, яка має чітке уявлення та місію - це допоможе вам залучити членів команди, які хочуть бути частиною неймовірної подорожі.

Made on
Tilda