Практичний вебінар 08 червня, 19:00

АКТИВАЦІЯ БІЗНЕСУ

Створення системного та прибуткового бізнесу
Від ідеї до масштабування результату
2 години концентрату корисних знань + завдання, які допоможуть Вам зробити прорив у бізнесі
Спікер вебінару Юрій Камельчук
Отримайте доступ до 17-ти річного досвіду в бізнесі за вартістю 1 чашки кави
Вартість вебінару $1
Ведучий вебінару:

Юрій Камельчук
Засновник платформи для розвитку бізнесу Бізнес Актив
Засновник консалтингової компанії A1.Consulting та A1.Hostel
ФАКТИ В ЦИФРАХ:

· Понад 3000 годин тренерства
· 4000+ участників тренінгів з 7 країн
· 150+ проведених тренінгів
· 25+ авторських тренерських розробок
· 17+ років в бізнесі
· $150.000+ інвестицій в освіту

Основні компетенції:

· Бізнес Коучинг
· Створення Бізнес Моделі та систематизація бізнесу
· Стратегічний Маркетинг і Реклама
· Налаштування Відділу Продажів
· Управління Персоналом
· Особиста Ефективність
· Ефективна комунікація та публічні виступи

Навчання:

Навчався бізнесу, управлінню, маркетингу, комунікаціям, публічним виступам, психології, коучингу та НЛП у Києві, Варшаві, Будапешті та Лондоні. Понад 8 років вивчає західну і східну психологію.
Серед наставників
Андрій Сподін
Експерт по розвитку мозку
Андрій Федорів
Кращий маркетолог України
Аня Петрова
Засновник Startup Ukraine
Володимир Коливай
Засновник Andante Business Trainings
Вячеслав Клімов
Засновник Нової Пошти
Ірина Зайцева
Співзасновник Місіс Світу Україна
Ірина Фурсман
Тренер з фасилітації
Іцхак Пінтосевич
Бізнес тренер №1 в Україні
Кріс Стельєс
Інтернет-Маркетолог №1 в Німеччині
Лідія Білас
Спізасновник Моршинської та ІДС Аква Сервіс
Олексій Верютін
Експерт з позаконкурентного бізнесу
Радислав Гандапас
Бізнес-Тренер №1 в СНД
.
Олексій Капуста
Представник Інституту Адізеса
Френк Пюселік
Розробник НЛП
.
Серед клієнтів Юрія:
Для кого цей вебінар?
Ви точно отримаєте результат, якщо Ви:
-1-
Починаючий чи активний підприємець
Є бажання робити бізнес, але ви не знаєте з чого почати і де брати клієнтів.

Часто від першого кроку вас зупиняє страх даремно витратити час і гроші.

І, звичайно, вам би хотілося уникнути типових помилок, захистити свій бізнес на старті і не злити інвестиції.
-2-
Власник або керівник
компанії
Ви працюєте у своєму бізнесі щодня і без вихідних і мрієте про те, щоб збудувати самостійну бізнес систему?

Ваша команда Може але поки не досягає надзвичайних результатів і ви шукаєте інструменти, які допомагають робити стабільно багато продажів.

Ви шукаєте маркетингову стратегію, яка приведе до закріплення ваших позицій на ринку надовго.
-3-
Прагнете самореалізуватися
Ви не бачите перспектив у роботі на когось і вже відчуваєте як стеля зверху тисне та ваше прагнення свободи.

Ви завжди мріяли розпочати власну справу, але поки не визначалися з тим,
як це зробити.

Для того, щоб стартувати вам не вистачає живих прикладів успішного бізнесу.
РОЗІГРАШ КВИТКІВ НА
BUSINESS ACTIVATION SUMMIT
Серед учасників вебінару ми оберемо трьох щасливчиків, які отримають квиток на наймасштабнішу бізнес-подію цього літа:
Business Activation Summit
+ 2 безкоштовні консультації по бізнесу та маркетингу
Що дасть Вам цей вебінар?
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ЦЕ КОРОТКЕ ВІДЕО, У ЯКОМУ ЮРІЙ КАМЕЛЬЧУК РОЗКАЗУЄ СВОЇ ВРАЖЕННЯ ВІД БІЗНЕС-ТАБОРУ STARTUPUKRAINE.
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
Юрій класний тренер і коуч. В стиснутий час зумів достукатись до речей, які лежать не на поверхні. Показав над якими аспектами варто працювати першочергово, як самостійно так і з допомогою коуча. Консультація принесла користь і розуміння багатьох речей. Народ, звертайтесь не пожалієте. Всім щастя в самовдосконаленні!
Тарас Задерецький (facebook.com/taras.sunny)
Тарас Задерецький (facebook.com/taras.sunny)
Перш за все хочу подякувати Юрію за чудову можливість опанувати нові вміння в комунікації та вдосконалити вже існуючі методи підходу до публічних виступів. Щодо самого тренера, то енергійний, життєрадісний, веселий, бадьорий і головне говорить все по суті "без водички". Робота тренера – оцінка 5 з 5: все розклали по поличкам, знайшли основні питання, над якими потрібно попрацювати та відчувалось постійне бажання допомогти зі сторони тренера. Щиро дякую!
Іван Гошовський (facebook.com/hoshovskyi.ivan)
Незалежний фінансовий консультант, м.Стрий
Консультація Юрія, перш за все, дала мені зрозуміти, що у всьому треба прагнути досконалості, а також те, що свої виступи потрібно тренувати, можливо навіть перед дзеркалом. А також те, що дуже важливим є те, як ви почнете свій виступ, адже треба зробити так, щоб у слухачів після перших хвилин спілкування з вами не зникло бажання слухати вас далі. І головне: Юрій дає справді дружні поради, які реально можна застосовувати.
Олександр Дуб (facebook.com/sasha.dub)
інтернет-маркетолог, м.Львів
2 дні тому пройшов особисту консультацію з Юрієм. Враження виключно позитивні! Юрій вміє вислухати і дати потрібну пораду не тільки щодо робочих моментів, а й на рахунок індивідуальних нюансів особистості. Одним словом – експерт! Для себе прийняв рішення про подальшу співпрацю з Юрієм.
Юрій Дідовець (facebook.com/juriy.didovets)
Відеооператор, м. Рівне
Знаючи про майстерність діяльності Юрія, Медичний центр "Інтерсоно" запросив провести майстер-клас для студентів 1-го курсу корпоративного університету. Кейси були практичні та проектовані на результат. Переzапуск додав енергії кожному із присутніх. Якщо Ваша компанія потребує натхнення, активності та нових ідей Ваших працівників, звертайтесь до Юрія Камельчука, це справжній фахівець своєї справи!
Тетяна Березюк (facebook.com/tetyana.berezyuk)
менеджер з персоналу ПП "Медичний центр"Інтерсоно"
Перезапуск – це певна трансформація, стимул до хороших змін та ключ до усунення страхів людини. Мотивація задуманому дати вихід в світ, повірити у власні сили! Можливість отримати відповіді на питання, що турбують та більше пізнати потреби оточуючих, зробити висновки та навчитись брати на себе 100% відповідальність за власне життя. І, загалом, – отримати позитивний заряд енергії! Дякую за "ПЕРЕЗАПУСК"
Віта Чиж (vk.com/id71941409)
соціальний працівник
Юрій допомагав мені в оптимізації бізнес процесів, виявив помилки, підказав, як їх краще вирішити. В результаті мої справи пішли вгору, з'явилося більше особистого часу, який я присвячую саморозвитку. Я задоволений! Ми і далі співпрацюємо!
Олег Федак (vk.com/oleh.fedak)
засновник компанії Gent Tech
Вступивши на керівну посаду, я запросила Юрія, як незалежного фахівця, щоб оцінити ефективність роботи, сильні та слабкі сторони колективу. Він виконав свою роботу дуже якісно. І крім того, паралельно, зумів підняти дух команди. Вони стали більш відповідальними та активними.
Мар`яна Ковальчук (facebook.com/maryana.horoshchuk)
керівник ресторану Chicago Style Pizza
Юрій вміло поєднав підхід психолога та бізнес-тренера у роботі з командою. З одного боку, це підхід до кожної особи зокрема, можливість кожного відкрити себе індивідуально та по відношенню до команди, з іншого – побачити цінність кожного у процесі розвитку організації. Юрій Камельчук допоміг побачити глобально діяльність Фундації, переосмислити місію та відкрити нові ідеї для її здійснення. На прикладі планування фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом» показав модель планування великих заходів та назагал проектів організації.
Олена Карнаух (facebook.com/olenka.karnaukh)
координатор проектів «Фундації Духовного відродження» УГКЦ
Юрій створив можливість відкрити себе для якісної роботи у команді: кожен член команди побачив свій потенціал та нові можливості. До прикладу: одна з працівниць Фундації висловила бажання працювати у проектах з дітьми, і мала змогу спробувати себе у координації Малої сцени під час Благодійного Фестивалю, що дало добрий старт для розвитку нових талантів. Ми отримали можливість спілкуватися між собою усім членам команди, створили платформу для комунікації. Юрій також допоміг віднайти конфлікти, які існують, побачити їх, проаналізувати джерело суперечок та проговорити можливості їх вирішення.
Марта Батринюк (facebook.com/marta.batryniuk)
референт директора «Фундації Духовного відродження» УГКЦ
За ці два дні дуже багато помінялось для мене, я багато зрозумів хорошого. Тренінг як бульдозер проїхався по моєму мозку, щоб розставити тепер все по місцях. Ми дізнались одне про одного багато чого нового, хорошого та цікавого – це об'єднує нас як команду ще сильніше. Дякую тобі, Юра! Тренінг просто бомба. Я, інакше визначив пріоритети. Хочу подякувати вам усім та й надалі розвиватись з командою.
Андрій Цимбал (facebook.com/menticora)
Підприємець
Хочу подякувати кожному учаснику за те, що ми зростали разом завдяки Юрі, тому що він витрачав час, витрачав свої нерви на наші запізнення. Ми перебороли в собі те, що є в нас з дитинства. Нам змалку, ще зі школи говорять, що ми не зможемо. Ми виростаємо, і ці страхи нам доведеться переборювати. Класно, що кожен з нас переборов себе і зробив свій крок у майбутнє. Дякую.
Юрій Гаман ( vk.com/7wallet)
Підприємець
Неодноразово відвідувала тренінги Юрія по саморозвитку і завжди була в захваті від його манери навчання і результатів після них. Саме тому звернулась до нього з проханням у проведенні тренінгу з продажів для мого колективу. Результатом дуже задоволена. Виросла вмотивованість та відповідальність кожного учасника тренінгу. Юрій вміє підбирати потрібні ключі до людей і видавати корисну інформацію, яку можна відразу втілювати в життя
Марина Телещук (facebook.com/marisha.teleshuk)
керівник проектів Synergy Group
Юрій Камельчук – бізнес-тренер і коуч вищого гатунку! Особисто для себе я здобув багато нових знань та перейняв практичний досвід застосування цих навиків на практиці. За що я щиро та безмежно вдячний Юрі! В результаті отриманих знань – закрив статус "Золотий директор", а це премія в розмірі 500$ та путівка на Кіпр. Ще зовсім трішки до наступного рівня, а це вже премія в розмірі 2000$. Всім, хто шукає високоякісних та ефективних знань, наполегливо рекомендую навчання в Хелікс Академії! Адже тільки завдяки навчанню, саморозвитку і самоорганізації ми рухаємось вперед і здобуваємо нові висоти!
Олексій Лагно (vk.com/alexlagno)
Підприємець
Весь цей концентрат знань
ми хочемо передати Вам на вебінарі
Тому реєструйтесь, щоб не пропустити свого шансу зробити нарешті прорив у бізнесі
Реєстрація на вебінар
Отримайте доступ лише за $1
Made on
Tilda