м.Львів, вул.Чорновола, 63-а +38 098 902 49 84 [email protected]

Діти в банку: головний офіс Приватбанку прийняв десант

1 листопада головний офіс Приватбанку в Дніпрі заповнили діти. З усієї України сюди прибули 140 успішних учнів бізнес-школи “ЮніорБанку” від 6 до 16 років, щоб зануритися в атмосферу найбільшого банку країни і відчути себе топовими банкірами.

Екскурсія юніорів в головний офіс в Дніпрі – традиція Приватбанку і компанії Mastercard. Цього року зустріч пройшла під девізом “Ми супергерої”. Запрошення отримали учні, які набрали найбільшу кількість навчальних очок в школі “ЮніорБанку”. Бали нараховували як за теоретичні відповіді, так і за виконання практичних завдань.

Час в банку юніори провели весело і пізнавально. Вони побували в офісах фінансистів і програмістів, подивилися навчальний центр і буккросинг. Попрацювали з машинками для підрахунку купюр і визначення справжності банкнот і побачили, що знаходиться всередині банкомату.

Діти побували в депозитарії і грошосховищі. З огляду на, що фотографувати там не можна, це була дійсно рідкісна можливість заглянути в святеє святих банку.

Всі бажаючі могли посидіти в кріслі голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла і помилуватися краєвидом з вікна його офісу на 10-му поверсі.

Екскурсію доповнили ігри та вікторини з подарунками, тематичні фотозоні і година спілкування з топ-менеджерами ПриватБанку. Вони розповіли про фінансові інновації, поділилися своїми історіями успіху, дитячими мріями та секретами і відповіли на всі питання юніорів.

“Картки, депозити, кредити – це не банківські терміни. Це те, що допомагає людям покращувати життя і реалізовувати мрії. І сьогодні ПриватБанк – найбільший в Україні. У нас більш ніж 20 млн клієнтів, 10 млн користувачів Приват24, майже 23 тис. працівників . Але головне – те, чому я щороку із задоволенням приходжу сюди, – це понад півмільйона наших юніорів”, – сказав член правління з питань роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан.

Подібні екскурсії для учнів бізнес-школи “ЮніорБанку” в Дніпрі проходять щорічно. Стати її учнем може будь-яка дитина від 6 до 16 років, що має діючу карту Юніора в ПриватБанку.