м.Львів, вул.Чорновола, 63-а +38 098 902 49 84 [email protected]

Купити пиловочник дуба на біржі УЕБ

Пиловочник дуба – це круглі колоди та колоди різних порід деревини, що використовуються в якості сировини для розпилювання. Сьогодні ця деревина продається у великих кількостях на електронних торгах системи Prozorro.

Навіщо купувати деревину з дуба чи іншої деревини на інтернет-аукціоні УЕБ? Хіба це зручно та вигідно? Головною перевагою цього виду аукціону є прозорість усієї інформації: організатора компанії, цілей, дат, бюджету. Ці дані доступні абсолютно всім громадянам, і вони містяться в центральній базі. У разі необхідності, якщо виявлять порушення, їх можна перевірити та оскаржити.

Крім того, відповідно до постанови Ради Міністрів, інформація про кожен аукціон необробленої деревини, що продається в Україні, передається до нещодавно створеного єдиного електронного обліку деревини.

Багато лісів у УЕБ є обов’язковими для великих лісових компаній з річним доходом 10 мільйонів українських гривень за рік. Обсяг дров повинна починатися від 150 кубів, а вартість не повинна бути менше 190 000 грн.

Переваги майданчику УЕБ

Перевага продажу деревини в системі УЕБ полягає в тому, що онлайн-торги можуть бути використані для визначення конкурентної ринкової ціни на сировину, і продавцю не потрібно витрачати гроші на залучення потенційних покупців. Для того, щоб розширити продаж товарів, їм потрібно зареєструватися на затвердженій електронній платформі, на біржіУЕБ.

Нормальна робота ринку колоди, контроль використання сировини, чесна конкуренція тендерів – все це сприяє розвитку зеленого бізнесу та збільшує доходи державного бюджету.

Ціна одного кубометра дубових колод на сайті УЕБ коливається від 699 до тисяч гривень. Ціна залежить від виду та якості деревини.

Програма електронних аукціонів дуже зручна для досвідчених користувачів та початківців у системі УЕБ. Продаж деревини, яка не була оброблена таким способом, є економічним та об’єктивним. Будь-хто може взяти участь у публічних торгах за абсолютно незалежною системою. Просто заздалегідь зареєструйтесь на веб-сайті УЕБ, офіційно затвердженому для співпраці.

Веб-сайт біржи простий у використанні та пошуку бажаних аукціонів, а також надає клієнтам можливість надсилати електронні листи та Telegram-бота, де ви можете класифікувати бажані аукціони та отримувати інформацію про їх аукціони миттєві сповіщення.

На сайті https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-pilovnik-duba-za-vigidnimi-tsinami-na-majdanchiku-tb-ueb/ ви можете детальніше дізнатися про біржу.