м.Львів, вул.Чорновола, 63-а +38 098 902 49 84 [email protected]

Лісова сировину та хвойна деревина

Купівлю хвойних дерев, завдяки системі Прозорро.Продажі, провести нескладно, оскільки це одна з різновидів деревної сировини. Купити лісової матеріал на аукціону Прозорро.Продажі зручно. Деревину проходить обробку і шляхом розпилювання кругляка з різних сторін, для розробки прямокутних дерев’яних виробів, поставляється за встановленим якості.

Оголошення, пов’язані з продажем лісового матеріалу величезними партіями частенько публікуються в базі даних віртуальної системи на сайті sale.uub.com.ua. Все, що потрібно для подальшої участі в торгах – це пройти реєстрацію на підключеної до неї платформі УУБ.

Як купити лісова сировину на віртуальному аукціоні

Вартість на різні деревні матеріали залежить тільки їх основного типу, способу обробки, щільності і сорти породи. Наприклад, в залежності від виду розпилення вони поділяються на:

  1. Радіального розподілу. Стовбури розпилюються на бруси і колоди;
  2. Тангенціального. Розпил проводиться в зворотному форматі, щодо дотичній.
  3. Рустикальна. Методика, яка поєднує в собі перевірені властивості початкових варіантів.

З початку 2020 року на території України змінилися деякі правила по необробленого деревної сировини, зокрема лісового матеріалу. До того ж їх керівництво отримує відкат за невиправдане зниження вартості на користь певних покупців, а загальний обсяг проданої сировини можуть ховатися від цін конкурентів на користь певних клієнтів, а обсяг проданого лісової сировини ховалося від усіх контролюючих організацій, а також громадськості. Спільно з відкриттям віртуальної системи і обліку деревини, її реалізація на електронних платформах, підключених до  https://sale.uub.com.ua/news/kuplyu-pylomaterialy-za-vygidnoyu-cinoyu-na-aukcioni-prozorro -prodazhi, що допомагає вивести велику суму грошей.

Реалізація пиломатеріалу на платформі УУБ

Сторони аукціонів на порталі, які в більшій мірі зацікавлені покупкою пиломатеріалів, намагаються вибирати цікаві лоти, які сформовані для реалізації деревини з наступних порід: липи, сосни, якщо. У великій промисловості величезним попитом користуються лісова сировину, яке було заготовлено з граба, дуба, кедра, клена і так далі. Якщо враховувати доступною вартості, то низькою є ціна на певні пиломатеріали з тополі і берези.

Відповідно до прийнятої Мінкабінетом України законодавства, пов’язаних з питанням проведення торгів в електронній системі, мінімум 25% лісової сировини потенційні лісокористувачі змушені будуть продавати через Прозорро.Продажі. Йтиметься саме про тих організаціях, чий прибуток за 2018 рік склав приблизно 10 млн. гривень і більше. Придбати сировину лісового господарства можна лише величезними лотами, в яких включена деревина одного сорту. Відповідно до вимог, розмір одного такого лота становитиме не менше 150 кубічних метрів, а його допустима вартість від 200 тисяч гривень.

Платформа УУБ вважається провідною системою аукціону, яка за обсягом прибутку, сплаченого учасниками до державного бюджету, займає вищий щабель з розвитку економіки. На сьогодні було охоплено понад 30% усього представленого ринку, з необробленим деревним сировиною, де планується підвищити даний показник в майбутньому житті. Якщо клієнти шукають аукціони для проведення торгів з купівлі і продажу деревної сировини, то вони можуть реалізувати все це на одному єдиному сайті.