м.Львів, вул.Чорновола, 63-а +38 098 902 49 84 [email protected]

Переваги покупки деревини за допомогою торгових бірж

Скористатися послугами «Українській універсальній біржі» стало найшвидшим і оптимізованим варіантом для укладення угод з купівлі-продажу в сфері деревопереробної промисловості. До того, як в 2020 році змінився порядок реалізації лісової продукції, для того, щоб реалізувати кругляк сосни, необхідно було шукати постачальника серед керівників лісових господарств, і кожен розумів, що це не вигідно.

«Українська універсальна біржа» допомагає здійснювати вигідні угоди при мінімальних зусиллях з боку клієнта. Операції можна проводити за допомогою персонального комп’ютера.

Система проведення відкритих аукціонів допомагає налагодити проведення торгів, і зробити все дії законними, і вигідною для всіх сторін угоди.

«Українська універсальна біржа» пропонує ознайомитися з новими правилами по операціях на сайті uub.in.ua.

Аукціони в рамках електронної платформи допомогли зробити процес придбання якісно сировини вигідним і надійним. Немає більше необхідності звертатися до постачальників, які надавали неправдиві дані про товар. Багато компаній і зовсім займалися ліквідацією неякісних матеріалів. На аукціонах товар пропонують лише за фіксованою вартістю, від чого більше не потрібно переплачувати під час проведення операції. Просто пропонуйте ціну, і після перемоги на аукціоні, можна забрати товар належної якості.

Пройти процедуру реєстрації зможе кожен. Торгова біржа ставить в пріоритет роботу легальність, прозорість і надійність, тому клієнти можуть бути впевнені в тому, що вони набувають в рамках аукціонів.

Як легко і швидко купити через систему «Прозорро.Продажі»?

Таку процедуру на «УУБ» можна здійснити всього за кілька кроків:

1. Потрібно зареєструватися на офіційному сайті електронної системи.

2. Підписати договір з Прозорро.Продажі зі збуту лісоматеріалів.

3. Далі цей лот публікується на головному сайті і повідомляє про початок аукціону. Оголошення повинно містити:

  • Якість матеріалів;
  • Кількість сировини;
  • Початкова ціна лота;
  • Місце, де знаходяться матеріалів;
  • Точна дата початку і кінця торгівлі;
  • Крок, на який підвищується ціна за лот.

4. Після того, як оголошення буде розміщено на біржах, учасники матимуть не менше 10 днів на те, щоб подати заявку на аукціон.

5. Далі починається сам аукціон. Учасник може зробити ставку, але вона не повинна бути менша за попередню вартість лота.

6. В кінці аукціону, система автоматично визначає переможця і повідомляє про це всіх учасників.