м.Львів, вул.Чорновола, 63-а +38 098 902 49 84 [email protected]

Тендер на поставку. Як виграти?

Слово «тендер» не є на сьогоднішній день чимось новим і незрозумілим. Навпаки, практично всі знають його значення, а компанії навіть приймають в ньому участь в надії знайти собі роботу. Також це спосіб вигідно придбати товар або послугу, найбільш дешево і якісно.

Участь в тендерах на даний момент є абсолютно безкоштовною. Більш того, вона може підняти рейтинг компанії і вивести її на новий рівень. Перемога в тендері дається складно, особливо молодим компаніям, у яких немає великого досвіду і відгуків. Також все залежить від правильності складання заявки, виконання вимог. І хоч як би не говорили фахові спеціалісти, пропонована ціна не так часто грає роль, як анкета учасника.

Що потрібно для перемоги?

Багато компаній активно і не перший рік беруть участь в тендерах і виграють їх. Але що ж робити новачкам в цій справі? Найперше, потрібно визначитися, що саме хочеться отримати від роботи з замовником та перемоги в самому конкурсі. Адже крім грошей збільшується репутація працівників, їх кваліфікація, рейтинг самої компанії. Останні аспекти в прямому сенсі вплинуть на майбутнє учасника, але в тому випадку, якщо він не буде гнатися за грошима і якісно виконає свою роботу. Дізнатися про сайти, де є тендери, можна на сайті https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/ofitsijinyj-sait-tenderiv-ukrainy-tender-uub-com-ua.

Друге, на що потрібно звернути увагу, так це на пропозицію і заявки інших учасників. Варто проаналізувати, хто що пропонує, і спробувати внести щось нове. Стандартна заявка говорить про низьку ціну і хорошу якість, про перспективність спільної роботи. Для перемоги ж потрібно вказувати і те, яка ще цінність буде отримана від вибору саме цієї компанії. Наприклад, швидкість, висока кваліфікація, досвід у вузькій сфері і так далі.

Не варто забувати і про те, що ті, хто створює конкурс – ті ж люди зі своїми уподобаннями та смаками. Тому рекомендується налагоджувати зв’язки саме з ними – вони зможуть істотно допомогти для перемоги. Також потрібно вкрай ретельно перевіряти всі документи перед відправкою, їх наявність і правильність складання. Навіть не той шрифт або відступ може зіпсувати перше враження і віддалити від перемоги.

Рекомендується робити все етапи швидко, щоб обігнати конкурентів. На це також можуть звернути увагу. Також варто відповідально поставитися до вибору представника на переговорах. Він обов’язково повинен розбиратися в закупівлях і вміти відповісти на всі питання, якими би вони не були.

Зрозуміло, не потрібно точно дотримуватися всіх етапів і дій, які полегшать перемогу. Але і не потрібно забувати про них.